close
دانلود آهنگ جدید
گزارشي از برنامه کنسرت هاي پاپ در ارديبهشت آپلود عکس رایگان و دائمی"/>

جدیدترین اهنگ های روز

آريا/ بعد از يک ماه تنفس خوانندگان پاپ، دوباره تنور کنسرت ها داغ خواهد شد و از امشب تا آخر ارديبهشت تقريبا هر شب، سالن هاي مختلف تهران و البته بعضي از شهرستان ها ميزبان ستاره هاي دنياي موسيقي و هوادارانشان خواهد بود. کنسرت هايي که معمولا با شور و هيجان و حاشيه هاي زيادي همراه است و فرصتي است براي زنده ماندن و نفس کشيدن موسيقي ... بابک جهانبخش در برج ميلاد اگر طرفدار خواننده با احساس کشورمان يعني بابک جهانبخش هستيد، امشب و فرداشب مي توانيد در برج ميلاد با او و ترانه هايش ديدار کنيد. بابک 9 و 10 ارديبهشت…

جستجوگر پیشرفته سایتآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
چگونه تصاویر را بهینه سازی کنیم؟ چگونه تصاویر را بهینه سازی کنیم؟ 0 165 skaller
آهنگ پیشواز گوشیت چیه? آهنگ پیشواز گوشیت چیه? 20 5709 pouya
نظرتون  درباره ی خواننده های زیر نظرتون درباره ی خواننده های زیر 17 4687 pouya
حباب یارگ خواب کدام یک? حباب یارگ خواب کدام یک? 8 3379 pouya
شلیک یاحباب شلیک یاحباب 25 6654 justyegane
جناب آقای یگانه دیگه بسه جناب آقای یگانه دیگه بسه 8 3231 baran78
متولد کدوم ماهی? متولد کدوم ماهی? 27 7176 mahzad
نظرت درباره ی البوم های زیر نظرت درباره ی البوم های زیر 9 2965 mahzad
استقلال یا پرسپولیس استقلال یا پرسپولیس 43 7753 fatemeh4
عکسهای فرزاد فرزین عکسهای فرزاد فرزین 6 4238 elhamm
کنسرت محسن یگانه درشهرهای شیراز ورشت کنسرت محسن یگانه درشهرهای شیراز ورشت 1 2115 sareh
الان داری چه آهنگی گوش میدی? الان داری چه آهنگی گوش میدی? 23 6552 sareh
آلبوم حباب محسن یگانه منتشر شد آلبوم حباب محسن یگانه منتشر شد 3 2541 sareh
کدوم ترک آلبوم حباب روبیشتردوس داشتین? کدوم ترک آلبوم حباب روبیشتردوس داشتین? 7 3289 sareh
واسه تولدمحسن یگانه یه جمله بگو واسه تولدمحسن یگانه یه جمله بگو 7 4483 sareh
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
گزارشي از برنامه کنسرت هاي پاپ در ارديبهشت
نظرات ()

آپلود عکس رایگان و دائمی" border="0" width="120" height="120" alt="گزارشي از برنامه کنسرت هاي پاپ در ارديبهشت" title="گزارشي از برنامه کنسرت هاي پاپ در ارديبهشت">
آريا/ بعد از يک ماه تنفس خوانندگان پاپ، دوباره تنور کنسرت ها داغ خواهد شد و از امشب تا آخر ارديبهشت تقريبا هر شب، سالن هاي مختلف تهران و البته بعضي از شهرستان ها ميزبان ستاره هاي دنياي موسيقي و هوادارانشان خواهد بود. کنسرت هايي که معمولا با شور و هيجان و حاشيه هاي زيادي همراه است و فرصتي است براي زنده ماندن و نفس کشيدن موسيقي ...

بابک جهانبخش در برج ميلاد
اگر طرفدار خواننده با احساس کشورمان يعني بابک جهانبخش هستيد، امشب و فرداشب مي توانيد در برج ميلاد با او و ترانه هايش ديدار کنيد. بابک 9 و 10 ارديبهشت در سالن همايش هاي برج ميلاد روي صحنه خواهد رفت و گلچيني از آلبوم هايش را براي طرفدارانش اجرا خواهد کرد. احتمالا در اين کنسرت باز هم بايد منتظر حضور رضا صادقي و اجراي دو نفره ترانه محبوب «من و بارون» در برج ميلاد باشيم.
ترانه اي که عنوان هيت ترين آهنگ سال گذشته را يدک مي کشد و بين اهالي موسيقي طرفداران زيادي دارد محمدرضا خانزاده (تهيه کننده کنسرت) در مورد کنسرت بابک مي گويد: «ويدئوها و انيميشن هاي جديدي را براي ارائه در اين برنامه تهيه کرده ايم و تلاشمان را مي کنيم تا با استفاده از امکانات موجود، برنامه اي ويژه و خاص را براي حاضرين در سالن تدارک ببينيم.»
بدنيست بدانيد در اين اجرا، مثل اجراهاي قبلي، رضا تاجبخش بابک را به عنوان رهبر ارکستر همراهي مي کند و نوازنده هاي شاخصي مثل بابک رياحي پور و ياشار خسروي در گروه او به نوازندگي خواهند پرداخت.

شهرام شکوهي باز هم در نمايشگاه
خالق «مدارا» بعد از يک صبر نسبتا طولاني، اواخر سال گذشته بالاخره توانست مجوز اجراي زنده خود را از ارشاد دريافت کند و با کمک شرکت سلفا اولين اجراي زنده خود را در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي برگزار کرد. کنسرتي که با اتفاق جالبي هم همراه بود و در يکي از سانس هاي آن علي دايي و سامان گوران که مدت ها با هم دچار مشکل بودند، با يکديگر آشتي کردند.
آقاي شکوهي قرار است در تاريخ 10، 18 و 20 ارديبهشت بار ديگر به سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي برود و هر شب دو سانس با هواداران بي شمارش ديدار داشته باشد. شکوهي در مورد اينکه چه سورپرايزهايي را براي هوادارانش آماده کرده به تماشا مي گويد: «سورپرايز خاصي نداريم و سعي مي کنيم با اجراي خودمان مردمي که در سالن هستند را سورپرايز کنيم.» وي در مورد قطعاتي که در کنسرت اجرا خواهد کرد هم يادآور شد: «قطعات آلبوم مدارا و تک آهنگ هايي که در اين مدت منتشر کرده ايم را در اين کنسرت همراه با مردم اجرا خواهيم کرد. تمام تلاش ما اين است که بتوانيم همين قطعات را به بهترين شکل اجرا کنيم.»
گروه شهرام شکوهي به رهبري «گرشا رضايي» و سرپرستي «اميرحسين کاشانيان» به اجراي برنامه خواهد پرداخت.

آخرين شليکِ فرزاد فرزين
يکي ديگر از ستاره هاي پاپ که در اين ماه روي استيج خواهد رفت، فرزاد فرزين است. فرزاد که هميشه به برگزاري کنسرت هاي متفاوت معروف بوده اين بار هم با رهبري زايا سليمان در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي روي استيج خواهد رفت. ابتدا قرار بود فرزاد و هوادارانش 13، 14 و 17 ارديبهشت با هم ديدار داشته باشند اما اين تاريخ با يک جابجايي همراه بود. فرزاد در اين ارتباط مي گويد: «مجوز نهايي اجراي تهران يک مقدار دير صادر شد و به دليل اينکه ما وقت چنداني براي بليت فروشي نداشتيم، مجبور شديم اجراي 13 ارديبهشت را منتفي کنيم و با اين حساب 14 و 17 ارديبهشت، هر شب دو سانس در خدمت مردم خوبمان خواهيم بود.»
فرزاد در مورد سورپرايزهاي اين اجرا هم به تماشا مي گويد: «اين کنسرت به نوعي اجراي خداحافظي ما با آلبوم «شليک» خواهد بود و يک استراحت شش ماهه در مورد کنسرت ها خواهيم داشت و تمرکزمان را روي توليد آلبوم جديد معطوف خواهيم کرد. يکسري کارهاي جديد هست که در اين کنسرت انجام مي دهيم اما هدف ما در اين چهار اجرا، بيشتر مرور خاطرات قبلي با هواداران و ريميکسي از کنسرت هاي قبلي خواهد بود.»
وي ادامه داد: «البته اين بدان معنا نيست که اين کنسرت يک اجراي معمولي خواهد بود و قطعا سورپرايزهاي جديدي را براي حاضرين در سالن تدارک خواهيم ديد.»
فرزين در مورد حضور حسام نواب صفوي در اين کنسرت به تماشا گفت: «حضور حسام هنوز قطعي نشده، اگر قرار باشد حسام روي صحنه همراه ما باشد، قطعا به يک شيوه خاص شاهد اين اتفاق خواهيم بود.»

سورپرايزهاي زياد يگانه براي هوادارانش
محسن يگانه 21 و 22 ارديبهشت در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي به اجراي منتخبي از آهنگ هاي خود خواهد پرداخت. در شرايطي که فضا براي اجراي يک کنسرت تمام عيار در کشور ما فراهم نيست، محسن يگانه جزو معدود خواننده هايي است که سعي کرده هميشه اجراي تميز و حرفه اي از قطعات خود به نمايش بگذارد.
از طرفي اين اجرا براي يگانه حال و هواي خاصي هم دارد و تقريبا با روز تولدش مصادف است و به همين دليل قطعا بايد در کنسرت ارديبهشتي آقاي خواننده منتظر اتفاقات جالب و پيش بيني نشده اي باشيم. يگانه پيش از اين به هواداران خود اين قول را دادته که قبل از هر کنسرت، يک تک آهنگ جديد از خود منتشر کند. او اين بار هم روي قول خود ايستاده است و قصد دارد براي اين کنسرت سه آهنگ جديد از خود منتشر کند.
البته هنوز مشخص نيست کدام آهنگ توسط يگانه در کنسرت اجرا خواهد شد. «راست بري، چپ بري» نام يکي از اين آهنگ هاست و دو آهنگ ديگر هنوز صاحب اسم مشخصي نيستند اما يکي از سورپرايزهاي اصلي اين کنسرت آهنگي است که محسن يگانه همين چند روز پيش کارهاي آن را نهايي کرد.
آهنگي که احتمالا «روز تولد منه» نام خواهد گرفتو مضمون آن ستايش طرفداران او خواهد بود. نکته ديگري که در مورد کنسرت يگانه قابل تامل است، عدم اجراي محسن در برج ميلاد است. طرفداران يگانه مدت ها بود عادت داشتند خواننده محبوب خود را در سالن همايش هاي برج ميلاد روي صحنه ببينند اما اين بار بايد به نمايشگاه بين المللي بروند و آنجا ترانه هاي يگانه را با او همخواني کنند.
دليل اين ماجرا هم ظاهرا اين است که برج ميلاد خوانندگان را به دو دسته پاپ تند و پاپ کند تقسيم بندي کرده و يگانه در اين تقسيم بندي در گروه اول قرار گرفته و به همين دليل فعلا اجازه اجرا در برج ميلاد به او داده نمي شود. سوال اينجاست که اولا چه منطقي پشت اين تقسيم بندي قرار دارد و دوما چرا درست در ايام انتخابات اين تقسيم بندي انجام شده؟

رضا يزداني و ماجراي آهنگ جديدش
يکي ديگر از خوانندگان پرطرفداري که در اين ماه روي استيج خواهد رفت، رضا يزداني است. رضا 16 و 17 ارديبهشت در برج ميلاد روي استيج خواهد رفت و به اجراي ترانه هاي خود خواهد پرداخت. يزداني در مورد کنسرت جديدش به تماشا مي گويد: «اين کنسرت را با آهنگي آغاز خواهيم کرد که تا به حال منتشر نشده و براي اولين بار آن را اجرا و منتشر مي کنيم. همچنين از دکور جديدي هم در اين کنسرت استعفاده خواهيم کرد و تصاوير و انيميشن هايي در ال سي دي پشت سر ما پخش خواهد شد که براي اولين بار از آن رونمايي خواهيم کرد.»

شب هاي شلوغ پايتخت
خوانندگان ديگري هم در اين ماه روي صحنه حاضر خواهند شد و آهنگ هاي خود را اجرا خواهند کرد. رضا صادقي 27 و 28 ارديبهشت بعد از حدود يک سال با هوادارانش ديدار خواهد کرد.
گروه سون هم 15 و 16 همين ماه بعد از يک دوره طولاني ممنوع الکاري در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي روي صحنه خواهد رفت. همچنين محمد عليزاده 27، سيروان 19 و 28، بهنام صفوي 21 و علي لهراسبي 15 ارديبهشت در تهران روي صحنه خواهند رفت.

امتیاز: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 1

بازدید :1279
مرتبط با : فرزادفرزین اخبار محسن یگانه اخبار سایرموضوعات اخبار موسیقی
لینک های مرتبط : دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی با نام وصل و هجران
موزیک ویدیو آهنگ ماه عسل با صدای فرزاد فرزین
«« اپنینگ سینمایی تحت تاثیر شخصی فرزاد فرزین »
فرزاد فرزین: مسئولان جشنواره در جایگاه حذف موسیقی پاپ نیستند
تیزر آلبوم جدید فرزاد فرزین: بزودی
گزارش تصویری کنسرت «کرج»
«شوخی» فرزاد فرزین منتشر شد
فیلم کنسرت «ماسک» منتشر می شود
ویدئو حضور فرزاد فرزین در برنامه ساعت 25+عکس
گزارش تصویری از کنسرت فرزاد فرزین در کرج
برچسب ها : بابک جهانبخش ،کنسرت شهرام شکوهی ،کنسرت رضا صادقی ،تولد محسن یگانه،اهنگ جدید محسن یگانه،اهنگ تولد منه محسن یگلنه، سه اهنگ جدید محسن یگانه،محسن یگانه و اهنگ جدید برای هوادارانش،-
نویسنده
نویسنده : محمدفرزاد
تاریخ : سه شنبه 10 ارديبهشت 1392
زمان : 23:7
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
:: دانلود آهنگ جدید شهاب بخارایی مقصر ( تاریخ : یکشنبه 20 دی 1394)
:: دانلود ریمیکس مهدی مقدم به نام بچگی ( تاریخ : یکشنبه 20 دی 1394)
:: دانلود آهنگ رضا صادقی به نام پشت بام تهران ( تاریخ : یکشنبه 20 دی 1394)
:: دانلود آهنگ جدید مهدی یراحی به نام خاک ( تاریخ : شنبه 19 دی 1394)
:: دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام تو با منی ( تاریخ : شنبه 19 دی 1394)
:: کنسرت شوک «فرزاد فرزین» ( تاریخ : سه شنبه 15 مهر 1393)
:: دانلود آهنگ جدید پویا سالکی به نام هر روز امسال2 ( تاریخ : شنبه 02 فروردین 1393)
:: دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی با نام وصل و هجران ( تاریخ : شنبه 02 فروردین 1393)
:: موزیک ویدیو آهنگ ماه عسل با صدای فرزاد فرزین ( تاریخ : جمعه 01 فروردین 1393)
:: دانلود کلیپ ویدیوئی تیتراژ ابتدایی برنامه سه ستاره شبکه سه سیما ( تاریخ : جمعه 01 فروردین 1393)


بالای صفحه